Zkoušky z angličtiny Cambridge English

Přihlásit na zkoušku

Jazyková škola AKCENT International House Prague je platinovým centrem pro jazykové zkoušky z angličtiny (zkoušky Cambridge English) s právem zkoušet vlastní studenty i externí zájemce a nabízí v Praze jazykové kurzy angličtiny zaměřené na přípravu na tyto mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny.

V pravidelných termínech vypsaných pro všechna zkoušková centra pořádá cambridgeské jazykové zkoušky A2 Key/A2 Key for Schools,B1 Preliminary/B1 Preliminary for Schools, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, Business a Young Learners (Starters, Movers, Flyers). 

Jako přípravu na jazykové zkoušky z angličtiny mohou studenti využít buď standardní přípravné kurzy na jazykové zkoušky B2 First, C1 Advanced,C2  Proficency či Business nebo některou z doplňkových služeb – e-learning, konzultace k jazykové zkoušce před samotnou zkouškou, respektive před termínem pro registraci ke zkoušce. Na závěr všech příslušných kurzů studenti obdrží kvalifikovanou informaci, jakou úroveň cambridgeské jazykové zkoušky by měli být schopni absolvovat na základě dosažených znalostí.