jazykové zkoušky, zkoušky z angličtiny, cambridgeské zkoušky, mezinárodní zkoušky z angličtiny

Zkoušky z angličtiny Cambridge English


Přihlásit na zkoušku     

Jazyková škola AKCENT International House Prague je platinovým centrem pro jazykové zkoušky z angličtiny (zkoušky Cambridge English) s právem zkoušet vlastní studenty i externí zájemce a nabízí v Praze jazykové kurzy angličtiny zaměřené na přípravu na tyto mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny.

V pravidelných termínech vypsaných pro všechna zkoušková centra pořádá cambridgeské jazykové zkoušky A2 Key/A2 Key for Schools,B1 Preliminary/B1 Preliminary for Schools, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, Business a Young Learners (Starters, Movers, Flyers). 

Jako přípravu na jazykové zkoušky z angličtiny mohou studenti využít buď standardní přípravné kurzy na jazykové zkoušky B2 First, C1 Advanced,C2  Proficency či Business nebo některou z doplňkových služeb – e-learning, konzultace k jazykové zkoušce před samotnou zkouškou z angličtiny, respektive před termínem pro registraci na zkoušku z angličtiny. Na závěr všech příslušných kurzů studenti obdrží kvalifikovanou informaci, jakou úroveň cambridgeské jazykové zkoušky z angličtiny by měli být schopni absolvovat na základě dosažených znalostí.