Reference

Jazyková škola AKCENT IH Prague v současnosti spolupracuje s více než 100 společnostmi v ČR.

Přehled vybraných referencí

Řekli o nás

skupina-cez

Jazyková škola AKCENT IH Prague zajišťuje pro Skupinu ČEZ jazykové vzdělávání od roku 2007.

V roce 2007 se jednalo o dvoudenní a čtyřdenní intenzivní jazykové kurzy, v roce 2008 pak o jednodenní a dvoudenní profesně zaměřené kurzy v Praze i mimo Prahu. Tématy seminářů jsou např: prezentační a komunikační dovednosti, telefonování, psaní obchodní korespondence, ale i specifické oblasti jako právo a finance.

Výuka pro naši společnost je náročná po metodické i administrativní stránce a na základě roční zkušenosti s AKCENT IH Prague potvrzuji, že jsou vysoce kvalitním partnerem, který dokáže vystihnout vyvíjející se potřeby Skupiny ČEZ.

Jelikož metodický tým jazykové školy AKCENT IH Prague považujeme za špičku na českém trhu jazykových škol, velmi si ceníme vzájemné spolupráce a ochoty realizovat pro nás rozličné projekty (např. pilotní projekt e-learningu ve čtyřech regionech ČR).

Důležitý je pro nás také konzultantský servis v oblastech strategického směřování jazykového vzdělávání, míra flexibility a ochoty vždy klientovi maximálně vstříc.

Naše spolupráce s Jazykovou školou AKCENT IH Prague bude nadále pokračovat a potvrzujeme, že poskytuje komplexní odborné a administrativní služby na velmi vysoké úrovni.

Rádi ji doporučujeme jako vhodného partnera dalším společnostem.“

Markéta Vymětalová, metodik jazykové přípravy pro Skupinu ČEZ

 

nemocnice-na-homolce

„We have worked with AKCENT International House Prague since April 2002 and have found them a professional, well-organised and friendly school. The teachers, who work with both groups and individual students, are willing to discuss our specific needs and to adapt their teaching accordingly.“

Nemocnice Na Homolce, Liz Coling, asistentka ředitele

 

spolecnost-sap-cr

„Společnost SAP ČR, spol. s r.o. využívá služeb a produktů jazykové školy AKCENT International House Prague od roku 1999, která zejména zajišťuje výuku obecné angličtiny zaměstnanců naší společnosti. S dosavadní spoluprací jsme velice spokojeni, zvláště oceňujeme profesionální přístup AKCENT International House Prague ke klientovi, tzn. flexibilní komunikaci mezi naší společnosti a jazykovou školou, vysokou odbornou úroveň vyučujících lektorů jako i jejich spolehlivost v docházce na výuku. Názor klienta na formu a způsob výuky je pro AKCENT International House Prague velmi důležitý, což dokládá mimo jiné také pravidelné hodnocení výuky ze strany studentů. AKCENT International House Prague můžeme jako subjekt zajišťující firemní jazykové vzdělávání vřele doporučit.“

SAP ČR, Markéta Kamenářová, Human Resources