Roční intenzivní kurzy

Roční intenzivní studium je určeno posluchačům, kteří se mohou zcela soustředit na jeden jazyk a dosáhnout v něm maximálního pokroku.

Nabízené jazyky:

Angličtina

Studiem angličtiny jsou posluchači připravováni k mezinárodně uznávaným Cambridgeským certifikátům B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced.

  • 20 vyučovacích hodin obecné angličtiny týdně (pondělí – pátek), včetně přípravy na zkoušku
  • denně 9.00-12.15 hod., tj. 20 hodin týdně
  • maximální počet studentů ve skupině je 16

Výuka je zaměřena na procvičování všech jazykových dovedností – poslechu, mluvení, čtení, psaní, gramatiky a slovní zásoby.

S použitím komunikativní metody výuky učíme studenty reagovat na každodenní situace s důrazem na schopnost porozumět a samostatně komunikovat. Při výuce vycházíme z potřeb jednotlivých studentů. Kromě obecného jazyka je roční intenzivní studium zaměřeno také na kulturu, reálie, firemní komunikaci aj.

Školné obsahuje:

  • výuku 10 měsíců, 20 hodin týdně
  • 100% ceny jedné cambridgeské zkoušky (běžná cena zkoušky je až 4.900 Kč)
  • 50% ceny druhé cambridgeské zkoušky v témže roce

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Ke zkoušce se musí každý zájemce včas registrovat v termínech vypsaných Cambridge Assessmet English v zápisové kanceláři jazykové školy.

Úspěšnost studentů jazykové školy AKCENT IH Prague u zkoušek převyšuje průměr České republiky.

Čínština

Kurz je vhodný pro studenty, kteří se chtějí jazyku věnovat intenzivně, například z důvodu profesního nebo ze snahy studovat příslušný obor na univerzitě.

Náš kurz je jedinečný svou intenzitou – během poměrně krátké doby, jednoho školního roku, se vám podaří dosáhnout úrovně, na kterou byste se v docházkovém kurzu dostávali několik let.

Výuka je zaměřena na procvičování všech jazykových dovedností – poslechu, mluvení, čtení, psaní, gramatiky a slovní zásoby. Studenti se naučí správně používat čínskou transkripci pinyin a samozřejmě také psát znaky – ti nejlepší se jich naučí přibližně 500.

S použitím komunikativní metody výuky učíme studenty reagovat na každodenní situace s důrazem na schopnost porozumět a samostatně komunikovat. Při výuce vycházíme z potřeb jednotlivých studentů. Kromě obecného jazyka je roční intenzivní studium zaměřeno také na čínskou kulturu, reálie a myšlení.

Moderní standardní čínština je oficiální jazyk nejlidnatější země na světě. Bývá jí přisuzován i další superlativ – nejtěžší jazyk na světě. Čínština ale může být i zábavná a hlavně – lze se ji naučit.


V kurzech vyučují kvalifikovaní čeští a zahraniční učitelé s mezinárodními kvalifikacemi.


Roční intenzivní studium 2021-2022 – ceny
Počet splátek Splátkový kalendář Cena
jedna splátka platba před vstupem do kurzu 36.950,-
dvě splátkyprvní splátka před vstupem do kurzu
druhá splátka do 30. 11. 2021
19.125,-
19.125,-

AKCENT IH Prague
Otvírací doba: Po-Čt 8:30-18:00, Pá 8:30-14:00
+420 261 261 638, 725 964 570
jazykové kurzy, jazykové zkoušky, kurzy pro učitele