Příprava ke zkouškám

Přihlásit na zkoušku


V rámci přípravy ke zkouškám Cambridge English umožňujeme svým studentům i externím kandidátům možnost doplňkových služeb, které vedou k cílené přípravě:

 • Rozřazovací on-line test 

  Prověřte své znalosti angličtiny ve vstupním testu. Po jeho vyplnění můžete vyhodnocení zaslat přímo do AKCENT IH Prague ke zpracování i s případnou žádostí o zařazení do nejvhodnějšího kurzu angličtiny. Rozřazovací jazykový test je nezávazný.

 • Krátké přípravné kurzy

  Nemáte čas na semestrální kurzy? 

  Potřebujete dokončit svou přípravu před zkouškou? 

  VYUŽIJTE EFEKTIVNĚ čas mezi podáním přihlášky a vykonáním zkoušky. 

  VYZKOUŠEJTE dvanáctihodinové přípravné kurzy pro zájemce, kteří si chtějí ověřit svou připravenost na zkoušku a přípravu završit pod vedením zkušeného učitele/examinátora

 • E-learning/IH Campus

  je relativně nová forma jazykového vzdělávání za pomoci nových technologií, která se v současné době stává stále populárnější.

  E-learning kurzy většinou obsahují simulace, multimediální lekce, tj. kombinace textového výkladu s animacemi, grafikou, schématy, audiem, videem a elektronickými testy.

  Zde si prohlédněte ukázky aplikace IH Campus [PDF, 1.25 MB]

  Kandidátům, kteří se registrují ke cambridgeským zkouškám nabízíme 1 kalendářní měsíc e-learningové přípravy ZDARMA a možnost dalšího užívání za zvýhodněných podmínek.

 • Tutorialy ke zkouškám v provedení na pc 

  Připravte se ke zkoušce v provedení na pc pomocí tzv. tutorials. 

  Krátká videa Vás seznámí s prostředím dané zkouškové aplikace, přiblíží Vám, jak si v rámci jednotlivých zkouškových komponentů dělat poznámky, kopírovat texty nebo své odpovědi měnit.

  A2 Key tutorial 

  B1 Prelimanry tutorial

  B2 Firsr tutorial

  C1 Advanced tutorial

  C2 Proficiency tutorial

  B1 Business Preliminary tutorial

  B2 Business Advanced tutorial 

  C1 Business Higher tutorial  

  Na stránkách Cambridge English jsou rovněž k dispozici ukázkové testy a klíče k jednotlivým zkouškám.

 • Konzultace ke zkouškám

  Příprava ke zkouškám Cambridge English umožňuje konzultaci s nejlepšími metodiky naší jazykové školy a individuální přístup k Vašim jazykovým potřebám.

  Konzultace obvykle obsahuje zpětnou vazbu k Vámi vypracovanému mock-testu, zaměření se na případné nedostatky a doporučení pro jednotlivé zkouškové komponenty. Konzultace rovněž zahrnuje simulaci ústního pohovoru (Speaking test).

 • Zkoušky nanečisto

  Zkouškové centrum vypisuje termíny zkoušek nanečisto pro studenty jazykové školy a veřejnost obvykle v termínech, které předcházejí hlavní registrační období – t.j. koncem ledna, dubna a října. Prosím, sledujte NOVINKY na hlavní stránce pro nadcházející období. Zkoušky nanečisto umožňujeme i mimo tyto termíny formou konzultace.

 • BULATS

  Business Language Testing Service (BULATS) – je nástrojem pro firmy a organizace i jednotlivce, kteří potřebují rychlý, spolehlivý a objektivní způsob zhodnocení jazykových schopností svých zaměstnanců, praktikantů či uchazečů o práci.

  K dispozici jsou testy pro čtyři světové jazyky – angličtinu, francouzštinu, němčinu a španělštinu.